Zlatá labuť

Zlatá labuť

S02E15 - Epizoda 15

30.11. 20:20
Nova
75 minut
Drama

Někteří lidé z obchodního domu už znají viníka zločinu. Přijde trest? Irena si nechce nechat líbit další ponížení a chystá se bránit. Petr se musí vyrovnat s nečekaným podrazem a musí učinit zásadní rozhodnutí. Podaří se mu zrealizovat jeho plán? Co bude dál s Bárou? Eva se snaží pomáhat přátelům, ale možná jim spíš ubližuje... (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E03

Epizoda 3

27.2. 09:35, Nova, 80 minut

Epizoda 3

Petr se musí rozhodnout. Rodina je v ohrožení. Krev není voda. (TV Nova)

S03E04

Epizoda 4

3.3. 03:40, Nova, 70 minut

Epizoda 4

Petr dostane vzkaz od Báry. Rozhodne se za ní odjet, přestože to znamená přijít o vše. (TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S03E05

Epizoda 5

8.3. 01:40, Nova, 85 minut

Epizoda 5

Spor o nástupnictví se vyostřuje. Petr se rozhodne tvrdě vystoupit proti Ireně. (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Drama

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).


(TV Nova)

Tvůrci

Biser A. Arichtev

Hrají

Jan Dolanský, Tomáš Töpfer, Jaroslav Plesl, Marta Dancingerová, Adam Vacula, Simona Lewandowská, Robert Mikluš, Beáta Kaňoková, Kristýna Ryška