Zlatá labuť

Zlatá labuť

S03E10 - Epizoda 10

11.4. 21:40
Nova
80 minut
Drama

Labuť je v tíživé situaci. Kdo za to může? Dietrich přichází za Petrem s šokující nabídkou. Irena je pod nesnesitelným tlakem. O co jde Toni? Do koho je vlastně zamilovaná? Sofie uzavře nečekanou dohodu. Alena se konečně rozhodne, jak naloží se svou budoucností. Co udělá Gruberová? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E16

Epizoda 16

28.5. 09:35, Nova, 85 minut

Epizoda 16

Dostupné za 21 hodin
S03E17

Epizoda 17

30.5. 21:40, Nova, 85 minut

Epizoda 17

Gruber si přichází převzít elektrárny i Labuť. Sourozenci ale mají ještě jedno eso v rukávu. Plán je to riskantní, a pokud nevyjde, živí nevyváznou. Bára tuší, že teď musí její city počkat, další vývoj situace jí ale vyrazí dech. Martin je stále na útěku, je však jasné, že jeho postavení je neudržitelné… (TV Nova)

O pořadu

česky česky
Drama

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).


(TV Nova)

Tvůrci

Braňo Holiček

Hrají

Hana Kusnjerová, Jaroslav Plesl, Sarah Haváčová, Adam Vacula, Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková, Šárka Krausová, Kristýna Ryška