Zlatá labuť

Zlatá labuť

S03E10 - Epizoda 10

11.4. 21:40
Nova
80 minut
Drama

Labuť je v tíživé situaci. Kdo za to může? Dietrich přichází za Petrem s šokující nabídkou. Irena je pod nesnesitelným tlakem. O co jde Toni? Do koho je vlastně zamilovaná? Sofie uzavře nečekanou dohodu. Alena se konečně rozhodne, jak naloží se svou budoucností. Co udělá Gruberová? (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E18

Epizoda 18

11.6. 09:30, Nova, 80 minut

Epizoda 18

Gruber přijíždí do Labutě vzteklý a pomstychtivý. Irena i Petr vědí, že není šance, aby se zachránili. Každý myslí aspoň na své blízké. Jak se v grandiózním finále uzavřou osudy hrdinů Zlaté labutě? (TV Nova)

Podobné tituly

Ulice

O pořadu

česky česky
Drama

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici. Kromě Bářiny linky budou diváci sledovat osudy jejích kolegyň, a to Evy Duškové (Beáta Kaňoková), která by se ráda stala slavnou herečkou a Aleny Zimové (Simona Lewandowská). Zlaté labuti vládne rodina Kučerů s nekompromisním otcem rodu Rudolfem (Petr Kostka), klidnou silou rodiny maminkou Boženou (Daniela Kolářová), dcerou a dvěma syny. Rudolfem mladším (Petr Stach), upoutaným po dětské obrně na invalidní vozík, a nejmladším Petrem (Adam Vacula), tak trochu problémovým rodinným rebelem. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš).


(TV Nova)

Tvůrci

Braňo Holiček

Hrají

Hana Kusnjerová, Jaroslav Plesl, Sarah Haváčová, Adam Vacula, Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková, Šárka Krausová, Kristýna Ryška