Dáma a Král

Dáma a Král

S03E01 - Král je mrtev

13.6. 21:35
Nova
80 minut
2018
Krimi / Drama

Prokop Král zmizel a v zahrádkářské kolonii, kde se kdysi skrýval po krádeži diamantů, je nalezena jeho krev. Policie je bezradná, Lenka Braunová se obává nejhoršího a pouští se do pátrání na vlastní pěst. Postupně odkrývá pozadí případu, do něhož byl Prokop zapleten, a setkává se i s tajemným Milanem, který tvrdí, že je Prokopův přítel. Podaří se Lence zjistit, co se Prokopovi stalo a jaké má Milan skutečné úmysly?(TV Nova)

Více informací
S03E05

Vražedné ostří

16.7. 09:35, Nova, 80 minut

Vražedné ostří

Po úspěšné jízdě, při které se kvalifikuje na olympiádu, je zavražděna mladá krasobruslařka. Podezření okamžitě padne na její konkurentku, jejíž brusle byla i vražednou zbraní. Trenérka obviněné však její vinu odmítá a vyhledá Lenku, aby její svěřenkyni pomohla. Lenka spolu s Mladým a Milanem odhaluje pokroucené vztahy mezi vrcholovými sportovci a zjišťuje, že motiv k vraždě nadějné krasobruslařky mohl být úplně jiný, než se zprvu zdálo. Podaří se jim najít skutečného vraha?(TV Nova)

Dostupné za 11 hodin
S03E06

Vesničko má vražedná

23.7. 09:40, Nova, 75 minut

Vesničko má vražedná

Rudolf Černý se přesouvá do své nové chalupy na Vysočině a na pomoc se stěhováním si s sebou bere Mladého a Milana. Hned při příjezdu jsou svědky útoku vesničanů na podezřelého z vraždy zdejšího rybáře. Černý se ujme jeho obhajoby a z Prahy povolává i Lenku, která místní prostředí důvěrně zná. Spolu s Mladým a Milanem se pouštějí do pátrání a odhalují, že zájem na smrti rybáře Jančury mělo více lidí, než jen podezřelý. Podaří se jim odhalit skutečného vraha?(TV Nova)

Podobné tituly

Útok na Bílý dům
Polda

O pořadu

česky česky
2018
Krimi / Drama

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová. Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii.

Tvůrci

Lukáš Hanulák

Hrají

M. Hádek, Tereza Hofová, M. Donutil, Eva Holubová, Miloš Vávra, Teresa Branna, Michal Dalecký, Roman Zach, Barbora Milotová, Jan Cina, Anna Kameníková, Jiří Hájek, Jan Jankovský, David Punčochář, Jan Dvořák