Einstein

Einstein

S01E06 - Termodynamika

29.11. 20:15
Prima
90 minut
2020
Komedie / Krimi

Bezhlavá mrtvola muzikálové hvězdy nenese žádné známky násilného trestného činu. Nad tímto nezvyklým případem si láme hlavu nejenom Filip s Lenkou a Ivanem, ale i Jakub – bývalý Lenčin parťák a objekt zájmu, který se vrací z roční stáže v Interpolu a nelíbí se mu, že má ve Filipovi konkurenci. (TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Veterinář z Yorkshiru
Námořní vyšetřovací služba

O pořadu

česky česky
2020
Komedie / Krimi

Profesor Filip (Vojtěch Kotek), který je údajně praprapravnukem Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzitě a pracuje na tom, aby navždy vyřešil energetické problémy lidstva. Je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky, a může se pyšnit IQ 210. Jednoho dne ale skončí na policii a hrozí mu vězení. Na poslední chvíli tak dostane návrh. Místo toho, aby seděl za mřížemi, se musí stát poradcem při vyšetřování vražd.(TV Prima)

Tvůrci

Marek Hlavica, Vojtěch Moravec

Hrají

Vojtěch Kotek, Veronika Freimanová, Lumír Olšovský, Jan Vondráček, Marek Němec, Eva Josefíková, Anna Polívková, Jan Kříž, Robert Tyleček, Václav Veselý, René Slováčková, Jakub Hejna, Josef Humpolec, Eva Podzimková, Jakub Čermák, Viktor Braunreiter, Lukáš Duy Anh Tran, Jan Lachnit, Pavel Zedníček, Victoria Jancke, Markéta Hausnerová, Zuzana Gamboa, Lenka Konvičková, Yulin Hua, Lukáš Duy Anh Tran