Přátelé

Přátelé

S09E18 - Loterie

11.4. 06:20
Nova Fun
55 minut
2003
USA Komedie / Romantický

Všichni přátelé se složí a zakoupí desítky losů do loterie v naději, že vyhrají vysoký jackpot.(Netflix Cz)

Více informací
S04E21

Pozvání na svatbu

9.6. 12:50, Nova Fun, 60 minut

Pozvání na svatbu

Ross a Emily spoločne diskutujú o tom, koho pozvú na svadbu. Nie je to vôbec jednoduché. Ross trochu váha s pozvaním Rachel a spomína na všetky šťastné aj tie menej šťastné okamihy, ktoré so svojou bývalou priateľkou spoločne prežili. Joey, Chandler a Monica pozvanie na svadbu do Londýna prijali. Len Rachel sa vyhovára, že zostane doma a bude sa starať o tehotnú Phoebe.(TV Doma)

S04E23

Rossova svatba 1. část

10.6. 12:50, Nova Fun, 55 minut

Rossova svatba 1. část

Při návštěvě památek v Londýně, kam přiletěli na Rossovu svatbu, se Chandler a Joey pohádají. Po rozhovoru s Phoebe si Rachel uvědomuje, že Rosse pořád miluje.(Netflix)

S04E24

Rossova svatba 2. část

11.6. 12:50, Nova Fun, 30 minut

Rossova svatba 2. část

Rachel zapomněla doma cestovní pas, ale nakonec přesto odlétá na Rossovu svatbu do Londýna. Chandler a Monika spolu nečekaně stráví noc, druhý den ale chtějí všechno před přáteli zatajit. Ross během svatebního obřadu zahlédne v sále Rachel. To se mu stává osudným.(TV Nova)

Podobné tituly

Will a Grace
Teorie velkého třesku
Dva a půl chlapa

O pořadu

česky česky
2003
USA Komedie / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvůrci

Gary Halvorson

Hrají

Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Jennifer Aniston